Intermal - profesjonalne zaopatrzenie od A do Z

Jesteśmy wiodącym na polskim rynku dystrybutorem opakowań jednorazowych oraz środków chemii i higieny. Od 30 lat sukcesywnie poszerzamy i modyfikujemy ofertę, wprowadzając rozwiązania wynikające z potrzeb naszych klientów i dostosowując do nich nasz asortyment.
Śledzimy na bieżąco branżowe trendy, zmiany prawne i technologiczne i jesteśmy zawsze na czasie.
Wybierając nas, otrzymujesz wsparcie produktowe, sprawną i szybką dostawę naszym własnym transportem, pełną logistykę obsługi, a przede wszystkim profesjonalne doradztwo i obsługę najwyższej jakości.

Kto jest naszym klientem?

Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą firm gastronomicznych, sprzątających, cateringów dietetycznych oraz sektora HoReCa. Wśród naszych Klientów znajdują się również przedsiębiorstwa z branży budowlanej, przemysłowej, medycznej, salony fryzjerskie i kosmetyczne, a także firmy świadczące usługi dla biznesu.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebne są nie tylko opakowania, ale także profesjonalna chemia i środki higieny.

Nasi klienci to m.in.:

  • cateringi dietetyczne;
  • pizzerie;
  • piekarnie;
  • cukiernie;
  • bary;
  • restauracje;
  • hotele i domy weselne;
  • lokale fast-food;
  • sieci sklepów spożywczych;
  • kawiarnie.

Patrzymy w przyszłość rynku opakowań!

Od początku naszej działalności staramy się poszerzać i rowzwijać naszą ofertę, aby spełniała oczekiwania szerokiej liczby obiorców. Obserwujemy rynek opakowań i stale uzupełniamy asortyment, by sprostać wymaganiom naawet najbardziej wymagających klientów. Szczególny nacisk kładziemy na obsługę klientów sieciowych, którym możemy zaproponować sprawną logistykę dostaw, dedykowane i spersonalizowane rozwiązania w obszarze opakowań, a także doradztwo w zakresie utrzymania czystości i higieny.

Zaopatrujemy naszych klientów w najlepsze rozwiązania - dlatego w 2017 roku, wychodząc z założenia, że "duży może więcej", wraz z firmami z Pomorza, Podkarpacia oraz Regionu Łódzkiego zainicjowaliśmy powstanie Grupy 6G. Koncentruje się ona na poszukiwaniach nowych towarów dostępnych na rynku krajowym i międzynarodowym oraz negocjowaniu dostaw dla udziałowców grupy. Dzięki temu możemy między innymi: oferować bardziej atrakcyjną ofertę handlową, szybciej reagować na zmieniające trendy na rynku, w krótszym czasie prezentować nowości rynkowe czy sprawniej obsługiwać klientów w kraju.

Co z nami zyskujesz?

Kompleksowa obsługa

Zależy nam, aby jak najlepiej zaopatrywać naszych Klientów w potrzebne produkty, dlatego w naszej ofercie znajdziesz opakowania jednorazowe do żywności, chemię profesjonalną i gospodarczą, środki higieny, artykuły do sprzątania oraz materiały biurowe i papiernicze. Szeroki asortyment produktów sprawia, że znajdziesz u nas wszystko w jednym miejscu.

Profesjonalne doradztwo

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie opakowań, do których pakujesz żywność oraz jak istotne jest utrzymanie czystości w lokalu, dlatego nasi specjaliści służą wiedzą, aby dobrać dla Ciebie jak najlepsze rozwiązania w tym zakresie. Oferujemy bezpłatne audyty, dzięki którym od profesjonalistów dowiesz się, jak zaoszczędzić na środkach chemicznych, a jednocześnie zapewnić jakościową i optymalną higienę w Twoim biznesie.

Indywidualny nadruk

Mówi się, że "reklama jest dźwignią handlu" - dlatego kupując u nas opakowania możesz je dodatkowo personalizować poprzez indywidualny nadruk. Aby zlecić nadruk należy zgłosić się do swojego opiekuna handlowego. Nie masz miejsca aby przyjąć od razu cały nadrukowany nakład? Możemy go dla Ciebie magazynować, posiadamy duży i łatwo dostępny magazyn, a siedziba naszej firmy jest świetnie skomunikowana z głównymi miastami województwa śląskiego, Małopolski i Opolszczyzny.

Jesteśmy dla was przez 24h

Aby ułatwić naszym klientom składanie zamówień, zdecydowaliśmy się uruchomić platformę b2b, dzięki której możesz w każdej chwili i z każdego miejsca złożyć zamówienie oraz przejrzeć naszą ofertę. Masz również wgląd do rzeczywistych stanów magazynowych, możesz otrzymać produkty specjalne i rabaty, a na koncie klienta znajdziesz dostęp do wszystkich faktur i dotychczasowych zamówień. Platforma dostępna jest z każdego urządzenia, również mobilnego.