Firma Intermal Opakowania istnieje na rynku od 1990 roku. Zajmujemy się dystrybucją opakowań jednorazowych, środków czystości i higieny oraz wszystkiego co potrzebne w codziennej pracy sklepów, restauracji i barów, cukierni, cateringów dietetycznych oraz przedsiębiorstw wielu innych branż.

Od początku działalności staramy się stale poprawiać naszą ofertę by spełniała oczekiwania szerokiej rzeszy odbiorców.

Obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm oferujących opakowania jednorazowe na Śląsku.

Dzięki stale poszerzanej ofercie produktowej, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Szczególny nacisk kładziemy na obsługę klientów sieciowych, którym możemy zaproponować sprawną obsługę logistyczną, dedykowane rozwiązania w obszarze opakowań czy doradztwo w zakresie utrzymania czystości i higieny.

W 2017 roku, wychodząc z założenia, że „duży może więcej”, wraz z firmami z Pomorza, Podkarpacia oraz Regionu Łódzkiego zainicjowaliśmy powstanie Grupy 6G. Koncentruje się ona na poszukiwaniach nowych towarów dostępnych na rynku krajowym i międzynarodowym oraz negocjowaniu dostaw dla udziałowców grupy. Dzięki temu możemy, między innymi: oferować bardziej atrakcyjną ofertę handlową, szybciej reagować na zmieniające trendy na rynku, w krótszym czasie prezentować nowości rynkowe czy sprawniej obsługiwać klientów w kraju.

Wybierając Intermal Opakowania możesz liczyć na sprawną i szybką dostawę, profesjonalne doradztwo i odpowiednio dobrane produkty.