Płyn do mycia naczyń Fairy Professional Lemon 5L (op.zb.=2x5L)

Płyn do mycia naczyń Fairy Professional Lemon 5L (op.zb.=2x5L)
1001002157
8001841842561

Parametry techniczne

Płyn do mycia naczyń FAIRY 5L zalecany jest do profesjonalnego użytku. Fairy Proffesional Lemon to profesjonalny płyn do mycia i wstępnego namaczania naczyń, garnków itp.

Pojemność w L 5
Zapach cytryna
Postać produktu płyn
Zastosowanie do użytku profesjonalnego

Wersje produktu

Opis produktu

Płyn do mycia naczyń FAIRY 5L zalecany jest do profesjonalnego użytku. Fairy Proffesional Lemon to profesjonalny płyn do mycia i wstępnego namaczania naczyń, garnków, patelni, akcesoriów kuchennych i innych przedmiotów. Płyn skutecznie usuwa tłuszcz i resztki jedzenia. Nadaje się do mycia okien, luster, stołów i krzeseł.

Mycie naczyń, garnków, patelni, sztućców i szklanek: napełnij zlewozmywak gorącą wodą i dolej produktu. dawka: 2 nakrętki lub 2 naciśnięcia opakowania na zlewozmywak o pojemności 40-50 l. po użyciu płyn należy dokładnie spłukać. okna, lustra, stoły i krzesła: do butelki z rozpylaczem o pojemności 600 ml dodaj kilka kropel produktu, a następnie napełnij wodą. spryskaj powierzchnię, którą chcesz wyczyścić, a następnie wytrzyj ją suchą lub wilgotną ściereczką. po użyciu produktu umyj i osusz ręce. szczegółowe instrukcje dotyczące dozowania znajdują się na opakowaniu.