MS VELOX TOP AF Płyn GRAPEFRUITOWY do dezynfekcji powierzchni 1000ml |12|*

MS VELOX TOP AF Płyn GRAPEFRUITOWY do dezynfekcji powierzchni 1000ml |12|*
ML924

Ceny produktów widoczne dopiero po zalogowaniu. Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

Parametry techniczne

Spray do mycia i dezynfekcji powierzchni

Producent:Medisept
Pojemność w L 1
Zapach grejpfrut
Postać produktu płyn
Zastosowanie dezynfekcja

Wersje produktu

Opis produktu

Velox® Top AF to alkoholowy płyn do mycia i szybkiej dezynfekcji małych powierzchni (fotele zabiegowe, stoły operacyjne, aparatura medyczna oraz końcówki stomatologiczne przed procesem sterylizacji).

Działa już od 30 sek. na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy otoczkowe, Adeno, Rota. Zalecany do aparatury medycznej, sprzętu rehabilitacyjnego, końcówek stomatologicznych, unitów, blatów, szafek pacjenta, lamp zabiegowych, łóżek pacjentów, wycisków silikonowych, łyżek protetycznych, protez i wycisków. Przeznaczony do wszelkich powierzchni pozamedycznych np. w gastronomii, fryzjerstwie oraz do powierzchni mających kontakt z żywnością. Nie zawiera aldehydu i fenolu, dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni. Wysoka tolerancja materiałowa na tworzywo ABS i materiały obiciowe - opinia Famed. Rejestracja: wyrób medyczny i produkt biobójczy.

Gwarancja skuteczności. Wysoka redukcja ryzyka zakażenia. Szybki efekt czystej i zdezynfekowanej powierzchni. Możliwość zastosowania do wielu wrażliwych materiałów. Daje efekt odświeżenia. Ekonomiczny w użyciu.