MS Quatrodes Forte płyn 1000ml |12|

MS Quatrodes Forte płyn 1000ml |12|
ML306-1L

Ceny produktów widoczne dopiero po zalogowaniu. Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

Parametry techniczne

Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni

*Towar pod zamówienie, skontaktuj się z opiekunem handlowym*

Producent:Medisept
Pojemność w L 1
Zapach bezwonny
Postać produktu płyn
Zastosowanie dezynfekcja

Wersje produktu

Opis produktu

Quatrodes® Forte to płynny koncentrat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji powierzchni w obszarze medycznym (unity, łóżka i fotele zabiegowe, stoły operacyjne, aparatura medyczna podłogi, ściany), w gastronomii, domach opieki, sanatoriach, siłowniach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, solariach (do dezynfekcji łóżek do opalania), gabinetach masażu i tatuażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością.

Stężenie już od 0,5% w 15 min. Działa na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy otoczkowe (m.in. Vacinnia, BVDV, SARS-Cov-2), Adeno, Polio. Zalecany do sprzętu stomatologicznego i medycznego z ABS i akrylu, unitów, materiałów obiciowych, blatów, podłóg, łóżek zabiegowych. Nie wymaga spłukiwania. Do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Wysoka tolerancja materiałowa na tworzywo ABS i materiały obiciowe - opinia Famed. Nie zawiera aldehydu i fenolu. 1 l koncentratu = 200 l roztworu roboczego. Rejestracja: wyrób medyczny i produkt biobójczy.

Gwarancja skuteczności i bezpieczeństwo stosowania. Wysoka redukcja ryzyka zakażenia. Szybki efekt czystej i zdezynfekowanej powierzchni. Możliwość zastosowania do wielu wrażliwych materiałów. Uniwersalny o podwójnym zastosowaniu do powierzchni medycznych i pozamedycznych. Ekonomiczny w użyciu. Szybkość i wygoda w sporządzaniu roztworu.