LA PROFIMAX SPD 105 Preparat do szybkiej dezynfekcji 1l |6|

LA PROFIMAX SPD 105 Preparat do szybkiej dezynfekcji 1l |6|
LA-1801
5907542751801

Ceny produktów widoczne dopiero po zalogowaniu. Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

Parametry techniczne

PROFIMAX SPD 105 to ciekły, biobójczy, alkoholowy środek do szybkiej, miejscowej dezynfekcji oraz do czyszczenia powierzchni (lady, stoły itp.) i akcesoriów (krajalnice, bemary, noże itp.) mających kontakt z żywnością.

Producent:Lakma
Pojemność w L 1
Postać produktu płyn
Zastosowanie dezynfekcja

Wersje produktu

Opis produktu

SPD 105 jest szczególnie polecany do utrzymania czystości mikrobiologicznej w obiektach stosujących system HACCP (w kuchniach, stołówkach, magazynach żywnościowych, sklepach spożywczych i obiektach przemysłu spożywczego).

  • efekt biobójczy (bakterie + grzyby) uzyskuje sie w ciagu 60 sekund
  • posiada dopuszczenie do kontaktu z zywnoscia
  • posiada zezwolenie na obrót produktem biobójczym nr 4196/10

Gotowy do użycia.

 

Przy pomocy rozpylacza spryskać uprzednio umyta powierzchnie, stosując około 25 ml produktu/m2, i utrzymywać ja w stanie wilgotnym przez 60 s. w celu uzyskania pełnego efektu dezynfekcyjnego (bakterie +grzyby). Należy zwrócić uwagę, na pełne i równomierne zwilżenie dezynfekowanej powierzchni. Brak jest ograniczeń co do terminu użytkowania obiektu wyposażenia po zabiegu dezynfekcji. Stosować w pomieszczeniach wyposażonych w wentylacje ogólna. Nie zachodzi konieczność instalowania specjalnej wentylacji obiektu z tytułu stosowania produktu. Okres od zastosowania produktu do uzyskania efektu biobójczego (bakterie + grzyby) uzyskuje się w ciągu 60 s. W przypadku stosowania produktu PROFIMAX SPD 105 na powierzchniach mających kontakt z żywnością wymagane jest ich spłukanie woda pitna.

UWAGA!
Produktu nie należy stosować na powierzchnie wrażliwe na alkohol, takie jak: pleksi, szkło akrylowe, itp.