Kapsułki do prania PERSIL Duo Caps Color 30szt.

Kapsułki do prania PERSIL Duo Caps Color 30szt.
58416

Parametry techniczne

Unikalne, dwukomorowe kapsułki Persil Duo-Caps zapewniające lśniącą czystość i świeżość prania.

Zastosowanie do użytku codziennego
Ilość sztuk w opakowaniu 35

Wersje produktu

Opis produktu

Kto nie lubi wygody, która jest jednym z najważniejszych atrybutów nowoczesnego życia? Chyba każdy z nas ceni sobie łatwość, szybkość i prostote produktów codziennego użytku. Dlatego Persil opracował nowe rozwiązanie, które sprawi, że Twoje pranie będzie łatwiejsze - unikalne, dwukomorowe kapsułki Persil Duo-Caps zapewniające lśniącą czystość i świeżość prania.

Mała, wydajna kapsułka , która łączy w sobie siłe płynnego enzymu odplamiającego i aktywatora blasku z formułą brightness+ dla perfekcyjnie czystego prania to coś czego Ci potrzeba !

Jak to dzała?

Zapewne zdziwi Cię ten fakt, ale nie ma nic prostszego w użyciu niż Persil Duo-Caps! Jedyne co musisz zrobić to umieścić jedną płynną kapsułkę w bębnie pralki przed umieszczeniem tam ubrań i wyczekiwać rezultatów. Wraz z kontaktem z wodą środek rozpuszcza się w jednej chwili bez nieporządanych pozostałości na tkaninach, nic poza czystością i pięknym zapachem ubrań. Formuła kapsułek jest dwa razy lepiej skoncentrowana w porównaniu do środków do prania w formie żelu.

Perfekcyjne działanie, łatwe dozowanie

Każda pojedyncza kapsułka łączy w sobie siłę płynnego odplamiacza, formułę nadającą blask tkaninom gwarantując perfekcyjną czystość oraz ekstra świeży i długotrwały zapach. Żel rozpuszcza się w wodzie szczególnie szybko, głęboko wnika w tkaninę, usuwa plamy oraz łatwo się wypłukuje. W rezultacie Twoje ubrania będą świeże, czyste i przyjemne w dotyku. W opakowaniu znajduje się aż 30 kapsułek, które wystarczą na zdecydowanie dłuższy czas. Za ich pomocą zrobisz aż 30 prań.

Składniki INCI: 15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne,5-15% mydło,<5% fosfoniany,enzymy,kompozycja zapachowa (Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool).